Produkcja kontraktowa

Kompleksowa obsługa kontraktowa suplementów diety.

Naszym celem jest nawiązywanie i utrzymywanie wzorowych, długotrwałych relacji biznesowych. Pragniemy być godnymi zaufania partnerami i wspólnie budować największą grupę dystrybucyjną w Polsce, posiadającą wyłączność na preparaty z naszej oferty.

 1. Opracowanie składu
 2. Strategie marketingowe
 3. Produkcja
 4. Kontrola jakości
 5. Gotowy produkt opakowanie i transport

MOLECULAR PROJECT - Twój wzorowy Partner biznesowy. Partnerstwo biznesowe jest dla nas wielką wartością, dlatego w ramach współpracy oferujemy kompleksową obsługę kontraktową. Każdą realizację obejmujemy klauzulą poufności.

Naszym Partnerom zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy bieżący kontakt z Klientem nowoczesne procesy technologiczne produkcji kompleksowe przygotowanie receptury i odpowiedzialną selekcję surowców dostosowanie wielkości produkcji do indywidualnego zapotrzebowania Klienta szybki termin realizacji nawet największych zleceń branding, opakowania i etykiety, naming stworzenie dokumentacji oraz merytorycznych treści dla kampanii reklamowych dostosowanie do wymogów prawnych obowiązujących w Polsce i w Europie logistykę i transport

Jak przebiega współpraca w ramach produkcji kontraktowej?

 1. Spotkanie z Klientem i omówienie warunków współpracy
 2. Opracowanie receptury i składu ilościowego i jakościowego oraz dobór składników dla wysokiej skuteczności produktu. Dopasowanie odpowiedniej formuły preparatu kapsułka - pastylka - plaster - proszek - płyn
 3. Produkcja realizowana w oparciu o wdrożone systemy jakości HACCP, GMP oraz GHP
 4. Opracowanie strategii marketingowych projekty opakowań i etykiet, aby wprowadzany na rynek produkt wyróżniał się na tle konkurencji.
 5. Kontrola jakości i badania mikrobiologiczne oraz zgłoszenie produktu do Głównego Inspektoratu Sanitarnego
 6. Logistyka, pakowanie, konfekcjonowanie oraz etykietowanie produktów oraz terminowe dostarczenie produktu do Klienta

Masz własny pomysł na suplementy diety?

Potrzebujesz wsparcia w realizacji swoich planów? Zapraszamy do współpracy.

© 2018 Molecular Project. All Rights Reserved