O firmie

Molecular Project to nowoczesna, polska, prężnie rozwijająca się firma. Bazując na zaleceniach specjalistów dietetyki i farmacji wytwarzamy suplementy zgodne z najnowszą wiedzą medyczną. Systematycznie rozszerzamy asortyment tak, aby sprostać wymaganiom klientów. Wykorzystując innowacyjne technologie i odpowiednio przygotowane zaplecze produkcyjne możemy dostarczać suplementy o najwyższej jakości. W każdym opakowaniu znajdziesz witaminy i mikroelementy w postaci dobrze przyswajalnych związków oraz certyfikowane surowce naturalne.

Nasze preparaty powstają z zachowaniem wszystkich norm - jakość i bezpieczeństwo to nasze priorytety. Dążymy do doskonałości w tworzeniu receptur dostosowanych do potrzeb każdego organizmu. Produkty z naszej oferty znajdziesz w dobrych aptekach, sklepach zielarskich i sportowych - również na ich stronach internetowych.

Preparaty przygotowane z myślą o osobach intensywnie ćwiczących są również dystrybuowane w wybranych siłowniach. Stawiamy na bliski kontakt z klientem poprzez audyty internetowe i telefoniczne.

Masz pytanie lub potrzebujesz porady? Prosimy o kontakt!

© 2018 Molecular Project. All Rights Reserved